Retrica Pro sürüm Apk full indir

Retrica Apk, resimleriniz ile uğraşmak isteyenler için resim düzenleme Retrica uygulaması ile efektler vererek harika bir görünüm kazandırabilirsiniz buna benzer bir çok araç içerir. kullanımı basit eğlenceli bir uygulamadır.

Retrica10

Retrica ile eskitilmiş ve antika görünümlü fotoğraflar çekebilir ve 80 farklı efekt arasından seçim yaparak fotoğraflarınızı anlamlandırabilirsiniz. Retrica sizlere bir çok profesyonel filtreye erişim imkanı sunuyor, bu sayede ücretli uygulamaların sahip olduğu filtrelere doğrudan ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz filtreleri fotoğraf çekmeden önce uygulayarak önizlemesine bakabilir veya daha önceden çektiğiniz fotoğrafları da sonradan efektlendirebilirsiniz.

Fotoğraf kolajları oluşturabileceğiniz Retrica ile ardışık çekimler de yaparak en güzel anları yakalayabilirsiniz! Özellikle dostlarınızın fotoğrafını çekerken büyük kolaylık sağlayacak olan Retrica ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Retrica8

Link download: http://retrica-indir.com/retrica-pro-surum-apk-full-indir.html

Fotoğraflarınızın ön plana çıkmasını sağlayan eşsiz filtreleri sayesinde çekimleriniz çağ atlayacak. Şehrinizin gün ışığı, arkadaşlarınızla yediğiniz bir akşam yemeği veya çıktığınız bir tatil esnasında çektiğiniz fotoğraflar, Retrica sayesinde ölümsüzleşecek ve muhteşem filtreleri ve efektleri sayesinde akıllara kazınacak. Ayrıca dilerseniz kullanabileceğiniz logolar sayesinde fotoğraflarınıza marka imajı verebilir ve farklı görünümler kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Çeşitli özellikleri ile resimlerinizi yüksek kalitede düzenleyebilir ve efektler uygulayarak farklı renklerde resimler oluşturabilirsiniz.

Ayrıca zaman aralığı özelliği de bulunan Retrica sayesinde fotoğrafı çekmeden önce kendinize en uygun zaman aralığını seçip tek başınıza, arkadaşlarınızla ya da ailenizle harika pozlar yakalayabilirsiniz. Bunlara ek olarak süslemeler ve odak dışı bulanıklaştırma ek özelliklerine de sahip olan Retrica ile fotoğraflarınıza 22 farklı arka plan tasarımı ekleyebilir ve onları daha da sanatsal hale getirebilirsiniz. Kendine özel seçilebilir sınır çizgileri de olan bu uygulama fotoğraflarınızda daha kaliteli bir görüntü oluşmasını sağlamak adına hemen hemen her türlü özelliğe sahip durumda. Ayrıca kendine özgü 14 birbirinden güzel Retrica logoları ile kişiliğinize ya da o anki modunuza en uygun olabileceğini düşündüğünüz logoları ve seçebilir ve sonrasında doyasıya fotoğraf çekinebilirsiniz.

Arka plan seçenekleri, zamanlayıcı, boyama özelliği gibi birçok özelliği bulunmaktadır. Eğlenceli vakitler geçirebileceğinizi söyleyebilirim.

Retrica Pro sürüm Apk full indir

Biz de sizlere popüler fotoğraf çekme ve düzenleme programı “Retrica” nın tüm efekt ve filtrelerin açık olduğu en son sürüm pro apk‘sını sunuyoruz. Sayfanın devamından apk dosyası indirme linkine ulaşabilir ve kurabilirsiniz.

Son zamanlarda en çok aranan hatalı, ücretsiz olarak paylaşılan Retrica Pro adında bir çok uygulamalar dağıltılmakta. Ücretsiz olduğu için bu Retricanın Pro sürümü hata vermekte işte ben ve ekibim olarak araştırmalarımızı sürdürdük ve son noktaya geldik. Sizlere Hatasız ve %100 çalışan 2.2.3 sürümü ile Retrica Pro’yu sizinle apk olarak paylaşıyoruz. Herkes tarafından sevilen ve hemen hemen her telefonda bulunan Retrica’da birçok efekt bulunmakta ve Retrica yetkileri bu efektlerin hepsini kullanılmasına izin vermiyor. Bu efektleri ücretli olarak satıyorlar bizler ise bu efektleri sizinle ücretsiz bir şekilde paylaşmak istedik. Uygulama apk olarak bilgisayarınıza indirip, oradan telefonunuzu USB Kablo ile bağlayarak apk’yi telefonunuza atınız.

Uygulama tamamen kilitsizdir, Retrica Pro’daki tüm kilitler kaldırıldı.

Daha sonra apk olduğu için telefon size uyarı verecektir, farklı bir program olduğu için hata verecektir bunun için Normal Retrica’yı kaldırın daha sonra telefonunuzun ayarlarından, Güvenlik kısmına gelin buradan Bilinmeyen Kaynakları işaretleyin…

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s